Loading
Bize Ulaşın


+90 (535) 822 22 01
Plazma Yazılım olarak 21 yıldır şu 3 ilkeden taviz vermedik.

1.İlkemiz
Biz müşterilerimizi PAKET Yazılımların dar kalıpları arasına sıkıştırmıyoruz, müşterilerimizin yazılıma uyum sağlaması yerine, yazılımı müşterilerimize göre şekillendiriyoruz. Butik çalışmalar yaparak yazılımı müşterimize en uygun hale getirerek teslim ediyoruz.

2.İlkemiz
Müşterilerimiz yazılımı kullanmayı en ince detaylarına kadar öğrenene kadar bıkmadan eğitimlerimizi tekrar ediyoruz.

3.İlkemiz
Bakım anlaşması olsun veya olmasın hiç bir müşterimizi madur etmiyoruz, programı çalışır halde tutmak için gereken desteği sağlıyoruz.

Medikal yazılımlarımızın fiyatları, ürün türüne göre değişmektedir. Kullanılacak olan bilgisayar sayısı, müşterilerimiz için yapacağımız özel uygulama ve yazılımsal revizyonlar bu fiyatlarda küçük değişikliklere neden olabileceğini unutmayınız.

Aşağıdaki linke tıkladığınızda işletmenizle ve beklentilerinizle ilgili bir kaç soruya yanıt vereceğiniz Teklif Formuna ulaşabilirsiniz. Teklif formunuz bize ulaştığı anda mail adresinize size en uygun fiyatları bildireceğiz. Teklif formunda ne kadar detaylı bilgi verirseniz sizin için en uygun, en düşük fiyatlı ve en kullanışlı olan ürünü seçme imkanımız olacaktır.Fiyat Teklifi İste